KATALÓG TOVARU
TOP TOVAR
 

 REKLAMA

TOPlist
Vitajte v obchode Minibiker.sk

Tento internetový obchod bol spustený v roku 2010. Špecializujeme sa na predaj štvorkoliek, motocyklov, náhradných dielov, motopríslušenstvo a doplnkov pre auto, moto a ATV
Obchod prevádzkuje spoločnosť ESELL s.r.o.

O spoločnosti

Sme spoločnosť, prevádzkujúca internetové obchody v Českej a Slovenská republike. Obchodom sa zaoberáme od roku 2003 a dnes sme jedna z najväčších spoločností pôsobiacich na českom a slovenskom trhu v oblasti minibike, detských štvorkoliek, elektrických kolobežiek, ATV 125cc.

V internetových obchodoch spoločnosti ESELL s.r.o. nájdete široký sortiment tovaru a služieb za veľmi priaznivé ceny, ktoré si môžeme dovoliť stlačiť tak nízko vďaka priamej spolupráci s výrobcami, či generálnymi distribútorov. Náš vyškolený personál je vždy pripravený Vám pomôcť a poradiť pri výbere toho pravého tovaru.

Vo vlastnom sklade na ploche bez mála 2000m2 máme väčšinu ponúkaného sortimentu skladom a sme pripravení ho v čo najkratšej dobe expedovať.

Všetok tovar je možné zaslať na Vašu adresu, prípadne Vás radi privítame pri osobnom odbere v našom centrálnom sklade na adrese Minibiker, Husova ul., 259 01 Votice - Beztahov, Česko.

Platiť u nás môžete v EUR, alebo v EUR a to v hotovosti, prevodom na bankový účet, dobierkou, či pomocou úveru od spoločnosti CETELEM.

Tu je malý výťažok tovar, ktoré ponúkame: minibike, detské štvorkolky 49ccm, elektrické detské štvorkolky 500W, 800W a 1000W, motorové kolobežky 500W, 800W a 1000W, ATV 110 a 125 cc, elektrobicykle, helmy chrániče, motokufry, farby na brzdy, karbónové 3D fólie, náhradné diely, atď

Snažíme sa našim zákazníkom ponúknuť to najlepšie tovar a služby za priaznivé ceny.

Veríme, že spokojný zákazník sa k nám bude vracať a využívať naše internetové obchody pri svojich opakovaných nákupoch. Naším každodenným cieľom je Vaša plná spokojnosť.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
TOPlist